Reklamı Geç
etso
mir yıldız
whatsaap

Türkiyede yılın Paramediki Mehmet Özmen seçildi

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Türkiyede yılın Paramediki Mehmet Özmen seçildi
ELAZIĞ’DA GÖREV YAPAN MEHMET ÖZMEN , SINIR GÖREVLENDİRMESİ SIRASINDA TEL ABYAT'TA YAŞANAN SİVİLLERE YÖNELİK BOMBALI SALDIRI SONUCUNDA GÖSTERMİŞ OLDUĞU ÖZVERİLİ ÇALIŞMA NETİCESİNDE ALTIN AMBULANS ÖDÜLÜNE LAYIK GÖRÜLEREK TÜRKİYE GENELİNDE YILIN PARAMEDİK'İ SEÇİLDİ.

Elazığ’da görev yapan Mehmet Özmen , sınır görevlendirmesi sırasında Tel Abyat’ta yaşanan sivillere yönelik bombalı saldırı sonucunda göstermiş olduğu özverili çalışma neticesinde Altın Ambulans ödülüne layık görülerek Türkiye genelinde yılın Paramedik’i seçildi.


Altın Ambulans Sağlık Ödülleri, Acil Tıp Teknisyenleri ve Teknikerleri (Paramedik) Derneği tarafından 22-28 Mart Acil Tıp Teknisyeni ve Paramedik Haftası kapsamında gerçekleştiriliyor. Acil sağlık hizmetleri alanında başarılı ve özverili çalışmaları ödüllendirmek , teşvik etmek, acil sağlık sisteminin gelişmesine öncülük etmek, uluslararası platformda saygın ve vazgeçilmez bir etkinlik olmak amacıyla organizasyonu gerçekleştirilen Altın Ambulans Sağlık Ödülleri, Türkiye’nin sağlık sektöründeki en prestijli ödülü olarak yer alıyor.


Bu kapsamda sağlık sisteminin en prestijli ödülü olan Altın Ambulans Sağlık Ödüllerinde 25 Şubat- 10 Mart tarihleri arasında SMS sistemi ile yapılan oylamada 7 farklı kategoride ön elemeyi geçen 37 aday için binlerce oy kullanıldı. 2020 Yılı Altın Ambulans oylaması sonucu Paramedik Kategorisinde Elazığ’da görev yapan Mehmet Özmen, sınır görevlendirmesi sırasında Tel Abyat’ta yaşanan sivillere yönelik bombalı saldırı sonucunda göstermiş olduğu özverili çalışma neticesinde Altın Ambulans ödülüne layık görülerek Türkiye genelinde yılın Paramedik’i seçildi.


Paramedik Mehmet Özmen’e ödülü, İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Cahit Polat tarafından verildi.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
İl Özel İdaresi’nde Atölye Ustalarına Özel İş Elbisesi DağıtıldıÖnceki Haber

İl Özel İdaresi’nde Atölye Ustalarına Öz...

Elazığ Basın Müzesi teşhir tanzimi yapım işi ihalesi gerçekleştirildiSonraki Haber

Elazığ Basın Müzesi teşhir tanzimi yapı...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar