Reklamı Geç
talo
taloo
Elazığ
31 Mart, 2023, Cuma
 • DOLAR
  18.22
 • EURO
  18.10
 • ALTIN
  1004.2
 • BIST
  3322.56
 • BTC
  19778.33$
talo haber içi

Yunus Genç'ten Medya Grubumuza Ziyaret

Yunus Genç'ten Medya Grubumuza Ziyaret
MHP Elazığ Milletvekili aday adayı Yunus Genç medya grubumuzu ziyaret etti.
refah partisi

MHP Elazığ Milletvekili aday adayı Yunus Genç, Tek Medya Grup Yönetim Kurulu Başkanı ve Manşet 23 İmtiyaz Sahibi Zülfü Bal’ı ziyaret etti.

Geçtiğimiz günlerde düzenlediği basın toplantısında MHP Elazığ Milletvekili aday adayı olduğunu açıklayan başarılı iş insanı Yunus Genç, “Adayı adayı olmamda en büyük etken; aziz şehrimizde birliği, kucaklaşmayı, muhabbeti tesis etmeyi, halkımızın tüm fertlerinin her daim ulaşabileceği, memleketimizin sorunlarını her platformda savunabilecek, derdi Elazığ olan ve özellikle gençlerimize ışık olacak bir profil sergileyerek şehrimize ve gençlerimize huzurlu yarınlar hazırlama gayretini göstermektir” dedi.

“CANLA BASLA ÇALIŞACAĞIMDAN KİMSENİN HİÇ BİR ŞÜPHESİ OLMASIN”

Ziyaret esnasında açıklamalarda bulunan Genç; “Şehrimizde yaşayan tüm vatandaşlarımızı bir birinden ayırmadan ve partimi en iyi şekilde temsil ederek seçim sonuçlarına bunu yansıtıp partimizin oyunu en üst seviyelere çıkarmak için canla basla çalışacağımdan kimsenin hiç bir şüphesi olmamasını temenni ederim.

“MHP BU ÜLKENİN GELECEĞİ İÇİN PARLAYAN BİR YILDIZ VE ÜLKENİN DEĞERLERİNİN YEGÂNE TEMİNATIDIR”

“Milliyetçi Hareket Partisi kadim Türkiye’nin en köklü partisidir. Ülkemizin zor günler geçirdiği dönemlerde dimdik ayakta durarak ülke değerlerini koruyan bir parti olmuş ve Türkiye Cumhuriyeti’nin nitelik ve değerlerini benimseyerek bu ülkenin teminatı ve sigortası olduğunu bir kez daha herkese göstermiştir. MHP bu ülkenin geleceği için parlayan bir yıldız ve ülkenin değerlerinin yegane teminatıdır.” 

“ ‘ADAY BELLİ KARAR NET’ DİYEREK ÇIKTIĞIMIZ BU YOLDA HİÇ YORULMADAN YÜRÜYECEĞİZ”

“Genel Başkanımız Sayın Dr. Devlet Bahçeli’nin çizdiği hedefteki ‘Çağrım Sana’ seslenişine kulak vererek ‘Aday Belli Karar Net’ diyerek çıktığımız bu yolda hiç yorulmadan yürüyeceğiz. Rabbim çıktığımız bu yolda bizi muzaffer kılsın”

“ELAZIĞ'IN YUNUS'U OLMAK İÇİN YOLA ÇIKTIK”

Taptuk Emre nasıl ki Yunus’a;“Hizmet et, emek ver, nasibini al!” dediyse ve Yunus, 40 yıl dergaha tek bir eğri odun götürmeyip “Bizim Yunus” olduysa, ben de şahsım olarak evladı olmaktan her zaman onur ve gurur duyduğum Elazığ’ımıza hizmet etmek, emek vermek ve eğri hiçbir şey yapmamak, her zaman dosdoğru olmak, aziz şehrimizde birliği, kucaklaşmayı, muhabbeti tesis etmek ve Elazığlıların Yunus’u, “Bizim Yunus” olmak gayesiyle bu yola çıktım.” diye konuştu.

 

Videolar için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın!


 • 0
  SEVDİM
 • 1
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN

Facebook Yorum

Yorum Yazın

E-posta hesabınız sitede yayımlanmayacaktır. Gerekli alanlar ile işaretlenmişdir.

Başka haber bulunmuyor!