Reklamı Geç
talo
Elazığ
30 Mayıs, 2023, Salı
 • DOLAR
  18.22
 • EURO
  18.10
 • ALTIN
  1004.2
 • BIST
  3322.56
 • BTC
  19778.33$

MİLLETVEKİLİ IŞIKVER;" AZİZ ŞEHRİMİZ 28 MAYIS'TA CUMHURBAŞKANIMIZIN YANINDA YER ALACAĞINDAN ŞÜPHEM YOKTUR"

MİLLETVEKİLİ IŞIKVER;" AZİZ ŞEHRİMİZ 28 MAYIS'TA CUMHURBAŞKANIMIZIN YANINDA YER ALACAĞINDAN ŞÜPHEM YOKTUR"
MHP Elazığ Milletvekili Semih Işıkver, 28 Mayıs'ta gerçekleşecek olan Cumhurbaşkanlığı Seçimleri nedeniyle bir basın açıklaması yaparak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a destek çağrısında bulundu

MHP Elazığ Milletvekili Semih Işıkver yaptığı açıklama da; 

Aziz Hemşehrilerim, Değerli Basın Mensupları

"14 Mayıs 2023 tarihinde gerçekleştirilen Cumhurbaşkanı ve 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimlerinde Türk milleti ve Aziz Halkımız, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'ne güçlü ve göz alıcı bir destek vermiş, milli birlik ile dayanışma ruhunu daha da pekiştirmiştir.


Türkiye'yi hedefine alan alçak senaryolar, karanlık kampanyalar, kirli ve kindar propagandalar buruşturulup atılmış ve halkımızın yüksek feraseti ile sonuçsuz kalmıştır.
 

14 Mayıs seçimlerinde kamuoyu araştırma şirketleri mahvı perişan olmakla kalmamış, ne kadar güvensiz, ne kadar itibarsız oldukları bir kez daha tezahür edip netleşmiştir. Sipariş anketlerle MHP'nin neredeyse dibe çakıldığını, baraj altında kaldığını, siyasi erime yaşadığını iddia eden ve bu sahtekarlığı ahlaksızca servis ederek melanet bir projeye hizmetkarlıklarını ispatlayan kamuoyu araştırma şirketleri iflas bayrağını çekmişlerdir. Okyanus ötesi başta olmak üzere küresel medyanın beyhude çırpınışları da akamete uğramıştır. Ülke genelinde halkımızın yaşatmış olduğu bu hezimet Aziz Şehrimizde de tezahür etmiş ve Ülkücü Hareketin şanlı yükselişine omuz vermiştir.

 

Dolayısı ile, bütün oyunlar egemenliğin sahibi aziz milletimiz tarafından bozulmuştur. Cumhur İttifakı, TBMM'de milletvekili sayısı ve siyasal destek itibarıyla üstünlüğünü tescillemiştir. 14 Mayıs tarihinde Türkiye kazanmıştır. 14 Mayıs tarihinde eser ve hizmet siyaseti kazanmıştır.

Türk Dünyası’nın bilge lideri Dr. Sayın Devlet Bahçeli’nin seçimlerden bir yıl önce dile getirdiği gibi, Devlet ve milletiyle hep birlikte ve her şeyden önce Türkiye iradesi milletimizin onayını almıştır.

 

Lider ülke Türkiye gayemiz, mutlaka hayata geçecektir. Hiçbir vatandaşımız dışlanmayacak, mağdur ve mahzun edilmeyecektir. 'Hep birlikte Türkiye'yiz' inanç ve iradesi yeni yüzyılın mimarı olacaktır. Bozgunda fetih rüyası görenler, hayal kırıklığı eşliğinde siyasete elbette bir daha geri dönmemek üzere veda edeceklerdir.

 

Milletimizin arasına etnik ve mezhep fitnesi ekmek için fırsat kollayanlar layık oldukları müstahak cevabı, Milletvekili Genel Seçiminde almışlar, aynısına da 28 Mayıs Cumhurbaşkanlığı Seçiminin ikinci turunda şahit olacaklardır.

 

Cumhurbaşkanı adayımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan yüksek karakterli milli mücadelesine tüm halkımızın güçlü destek ve duasıyla Allah'ın izniyle devam edecektir. Aziz Şehrimizin 28 Mayıs’ta Ülke genelinde en yüksek oranda destekle Sayın Cumhurbaşkanımızın yanında yer alacaklarından şüphem yoktur.

 

Bu düşüncelerle, tüm halkımızın yüksek katılımla 28 Mayıs tarihinde demokrasiye, geleceğimize ve istikbalimize sahip çıkması dileklerimle, saygılar sunarım", dedi. 

 

Videolar için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın!


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN

Facebook Yorum

Yorum Yazın

E-posta hesabınız sitede yayımlanmayacaktır. Gerekli alanlar ile işaretlenmişdir.

Başka haber bulunmuyor!