Reklamı Geç
talo
Arslanlı
Elazığ
05 Aralık, 2022, Pazartesi
 • DOLAR
  18.22
 • EURO
  18.10
 • ALTIN
  1004.2
 • BIST
  3322.56
 • BTC
  19778.33$

Başkan Arslan, Manşet 23' e Özel Açıklamalarda Bulundu

Başkan Arslan, Manşet 23' e Özel Açıklamalarda Bulundu
Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası ile Elazığ Ticaret Borsası Tarafından “Ekonomiye Değer Katanlar Ödül Töreni” gerçekleştirildi.
Bayram

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası ile Elazığ Ticaret Borsası Tarafından “Ekonomiye Değer Katanlar Ödül Töreni” gerçekleştirildi.

 Elazığ TSO ve Ticaret Borsası tarafından düzenlenen Ekonomiye Değer Katanlar Ödül Töreninde, Elazığ’ın iş dünyası bir araya geldi. Törende yapılan Konuşmalarda ekonominin önemine vurgu yapıldı.

Manşet 23 Genel Yayın Yönetmenimiz Zülfü Bal, Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Asilhan Arslan ile röportaj gerçekleştirdi.

Başkan Arslan, Manşet 23 Mikrofonuna çok önemli açıklamalarda bulundu.

Arslan açıklamasında;

“Elazığ iç dünyası, Elazığ insanı, sevgili gakgolar her şeyin en iyisine layık. Biz onlar için her şeyin en iyisini diliyoruz. Onun için var gücümüzle çalışıyoruz. Bu gece de gerçekten hem devletimizin en üst kademede ki tüm yetkilileri, hem siyasi partilerin temsilcileri, hem genel başkanımız ve Elâzığ iş dünyası bizi burada yalnız bırakmadı. Birlikte samimiyetle yol yürüdüğümüz zaman, ne kadar güzel eserler çıkarabileceğinin en güzel göstergelerinden biriydi bu gece. Ben emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Ticaret Borsamız ile birlikte el ele verip onların da tüm kadrolarıyla birlikte güzel bir organizasyon yaptık. Onlara da ben ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Katılım ve davet çok güzeldi. Hanımefendilerin çokluğu çok mutlu etti.

Kooperatiflerimiz var. Hep kırsaldan kalkınma dedik. Bu sözde bir şey değildi. Bir slogan atarsın dibi boş olur, öyle değildi. Burada köylümüzde vardı, çiftçimizde vardı, en büyük sanayicimiz iş adamlarımız da vardı, ihracatçımızda vardı, tüccarımızda vardı… Bu birlikteliği görmek, bu kaynaşmayı görmek bizi son derece mutlu etti.

Deprem ve pandemi vb. organizasyonları yapmamıza engel oldu. Planladık ama ertelemek zorunda kalmıştık. Şimdi bunu böyle güzel bir şekilde gerçekleştirip icra etmek bizleri son derece mutlu etti. Rabbimize sonsuz şükürler olsun ki kazasız belasız bir aksaklık olmadan programımızı gerçekleştirdik.

Elazığ ekonomisine bu kadar değer veren iş insanlarımız var. Onları ödüllendirmek tabii ki çok değerli. Gönül ister ki herkese bu ödülleri takdim edelim. Fırsat buldukça bu ödülleri, bu tür takdimleri ve törenleri defaten yapacağız, yapmakta istiyoruz. Çünkü birlikte bir araya gelerek, konuşarak birçok konuyu aşabileceğimizi gördük, görüyoruz. Dediğim gibi bu tür toplantılar son olmayacak bunların devamını da icra etmeye çalışacağız.

Sayın Genel Başkanımız Rıfat Hisarcıklıoğlu, gerçekten tevazu sahibi biri. Bizlere liderlik ettiği, bizleri sahiplendiği için sonsuz teşekkür ediyoruz. Hep yanımızda olup önümüzü açtı. Önümüzü açmanın dışında zor zamanımızda yıkılmamamız için, sendelemememiz içinde destek oldu. Bu bizler için çok değerli. Kendisine şahsım adına teşekkür ediyorum. Takdire şayan bir lider, Türkiye’nin lideri. Türkiye iş dünyasının dünyada temsili noktasında inanılmaz işler yapıyor. Görev aldığım tüm komisyonlarda, bütün aldığım organizasyonlarda ve uluslararası birçok örgüt başkanı ile birlikte çok programlara katıldım. Ama onun o uluslararasındaki saygınlığı bizlerin göğsünü kabartıyor, iç dünyamızın göğsünü kabartıyor. Ülkemize ve şehirlerimize değer katıyor. Bizler de ona minnettarız. Türkiye’nin hayali olan yerli otomobilin artık seri üretimi için gün sayıyoruz, bu son derece önemli. Türkiye Odalar Borsalar Birliği olarak, Türkiye iç dünyası olarak, son derece değerli riskler aldı. Geldiğimiz noktada muazzam bir başarı hikâyesi yazılacak. Bu konu için başkanımıza sonsuz teşekkür etmek istiyorum. Rıfat Başkan bizim idolümüz, biz onu örnek alarak hizmet etmeye çalışıyoruz.

Bugün de burada 4 yıl boyunca yaptığımız hizmetleri ifade etmeye çalıştık. Çok fazla reklam yapmamıştık şimdiye kadar. Marifette iltifata tabidir; insanların bilgilendirilmesi onların bu hizmetlerden haberdar olması görevlerimiz arasında, biz bunu icra ettik.

Bu organizasyonun tamamı; Elazığ reklam ajansları ve organizatörleri tarafından yapıldı. Buda Elazığ adına bir gurur. Zaman zaman dışarıdan destek aldığım için eleştiriliyordum ama hep bu kaliteyi yakalamak içindi. Şimdi bu kaliteyi Elazığ veriyor. Eleştirildim ama demek ki örnek gösterdiğim zamanda benim insanım, benim üyem batıdaki firmalardan daha iyi organizasyonlar ve ajans işleri çıkarabiliyormuş. Onu da gördük ve tescilini aldık. Bu da bana ayrı bir gurur.” ifadelerini kullandı.

Videolar için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın!


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN

Facebook Yorum

Yorum Yazın

E-posta hesabınız sitede yayımlanmayacaktır. Gerekli alanlar ile işaretlenmişdir.

Başka haber bulunmuyor!